Zestaw pędzli do makijażu z gąbką 4 pcs Face Vegan
- Zestaw pędzli do makijażu plus gąbka do makijażu
Podstawowy zestaw pędzli do makijażu twarzy z gąbką do makijażu Bohoblender w rozmiarze medium. Pędzle wchodzące w skład zestawu wykonane są ręcznie, z wysokiej jakości, niezwykle miękkiego, włosia syntetycznego. Włosie syntetyczne idealne jest dla wegan i osób skłonnych do alergii. To zestaw dedykowany zarówno dla profesjonalistów, jak i miłośników makijażu.
W skład zestawu pędzli do makijażu z gąbką 4 pcs Face wchodzą:
- Bohoblender w rozmiarze medium - wysokiej jakości gąbka do makijażu, która wyróżnia się wyjątkową miękkością. Stosowanie gąbki Bohoblender to czysta przyjemność! Gąbka do makijażu Boho Beauty zachwyci Cię swoją jedwabistą miękkością. Rozprowadzany nią podkład jest równomiernu i tworzy powłokę imitującą naturalną strukturę skóry.
- Pędzel do pudru 123V - to pędzel uniwersalny - doskonały do aplikacji pudru, różu czy bronzera. Delikatne, syntetyczne włosie sprawia, że za pomocą tego pędzla można rozprowadzić również kosmetyk płynny: podkład lub kremowy rozświetlacz, uzyskując idealne, delikatne wykończenie. To pędzel wielofunkcyjny.
- Pędzel do konturowania 124V - pędzel przeznaczony do konturowania twarzy zarówno kosmetykami kremowymi jak i tymi o pudrowej formule. Pędzel może również służyć do aplikacji płynnego lub mineralnego.
- Pędzel do rozświetlacza 127V - pędzel przeznaczony do aplikacji rozświetlacza o kremowej, płynnej lub pudrowej formule. Pędzel idealnie sprawdzi się również do konturowania twarzy.
Sposób użytkowania bohoblendera: Przed aplikacją podkładu lub produktu o kremowej formule nasącz gąbkę pod strumieniem letniej wody. Odciśnij intensywnie wodę znajdującą się w gąbce i przystąp do aplikacji produktu. Dla zachowania higieny użytkowania umyj gąbkę po każdej aplikacji i pozostaw do wyschnięcia.
Jak myć gąbkę do makijażu bohoblender? Zalecenia:
Napełnij miseczkę ciepłą wodą, dolej kilka kropelek mydła lub płynu, najlepiej takiego, który zawiera w swoim składzie olejki. Gąbeczkę pozostaw w wodzie na około 15-20 min. Po tym czasie wyciśnij ją kilkakrotnie, do wypłukania podkładu. Gąbkę wypłucz pod bieżącą wodą. Odciśnij wodę i pozostaw do wyschnięcia. Nie należy zamykać wilgotnej gąbki: w pojemnikach, szufladach, woreczkach itp. Podczas wysychania musi być zapewniony bezpośredni dostęp powietrza. Gąbkę można dezynfekować preparatami do dezynfekcji.
-
Najlepszy do: aplikacja pudru, bronzera, różu
-
Skuwka: miedziana, chromowana
-
Trzonek: szary trzonek, ośmiokrotnie lakierowany z wygrawerowanym logo oraz nazwą i numerem pędzla
-
Zrobione z: ręcznie formowane, syntetyczne włosie, idealne do aplikacji kosmetyków o pudrowej formule
W zestawie
-
Gąbka do makijażu Bohoblender Candy Pink MediumCena: 24,90 zł / szt.
-
-
-
Pędzel do rozświetlacza Highlight/Contour 127VCena: 34,90 zł / szt.