Poznaj produkty Boho Beauty

Wysoka jakość, elegancja, przystępna cena

Linia Classic

Pędzle z linii Classic posiadają ręcznie formowane, niezwykle miękkie włosie będące mieszanką selekcjonowanego włosia koziego z wysokiej jakości włosiem syntetycznym. Niektóre modele z tej serii posiadają włosie kucyka. Uformowane włosie osadzone jest w miedzianej, chromowanej skuwce. Rączka wykonana jest z drewna chińskiej wiśni, ośmiokrotnie lakierowanego z wygrawerowanym logo, numerem oraz nazwą pędzla.

Linia Classic
Vegan

Pędzle z linii Vegan posiadają wysokiej jakości syntetyczne, hipoalergiczne włosie. Jak we wszystkich naszych pędzlach, włosie jest ręcznie formowane. Pędzle z włóknem syntetycznym idealnie sprawdzają się nie tylko do aplikacji produktów o formule kremowej i płynnej, ale również do kosmetyków sypkich i prasowanych. To również pędzle doskonałe dla osób mających uczulenie na włosie naturalne lub dla wegan.

Kolekcja
Vegan Love

Podobnie jak w serii Classic Vegan, pędzle Vagan Love wykonane zostały z najwyższej jakości włókna syntetycznego. Są to pędzle do zadań specjalnych dla osób pragnących eksperymentować z makijażem i szukających pędzli bardziej precyzyjnych.

Kolekcja
Pastel Vibes

Pędzle z kolekcji Patel Vibes charakteryzują się pięknym designem i doskonale miękkim, ręcznie układanym, selekcjonowanym włosiem naturalnym z kozy oraz wysokiej jakości włosiem syntetycznym.

Bohoblendery
Gąbeczki do makijażu

Bohoblendery to bestsellerowe gąbki do makijażu wykonane z niezwykle miękkiego tworzywa - "hydrofilowego poliuretanu". Jest to hipoalergiczny materiał niezawierający lateksu, bezpieczny dla skóry. Odpowiednia gęstość i miękkość gąbki zapewnia naturalne wykończenie bez nieestetycznych smug i plam. Gąbki występują w wielu kształtach i rozmiarach, które świetnie sprawdzają się nie tylko aplikacji podkładu, ale również korektora, bronzera, rozświetlacza, różu do policzków oraz pudru.

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się do newslettera i otrzymaj 20% rabatu na swoje pierwsze zakupy!

pixel