Witaj w świecie Boho Beauty

Miejscu, które swoje źródło ma w sztuce i kreatywności. Którego początkiem i końcem jesteś TY. Twoja indywidualność. Twoja pasja, potrzeba piękna i doskonałości

pędzel

Pędzle produkowane ręcznie tradycyjną metodą w Chinach. Każdy pędzel dopracowany jest do perfekcji, aby Wam praowało się nim jak najlepiej

pędzle

Do produkcji pędzli używamy włosie naturalne i syntetyczne. Nie stosujemy włosia naturalnego pochodzącego z hodowoli zwierząt futerkowych.

pędzel z pudrem

Pędzle podlegają wieloetapowej kontroli, dzięki czemu mamy pewność, że otrzymujecie najlepsze produkty, a odsetek zwrotów zamówień jest niewielki.

separator

Boho, to inspiracja. Wy zainspirowaliście nas do stworzenia doskonałych narzędzi i akcesoriów do makijażu, a my za ich pomocą chcemy uaktywniać pokłady waszej kreatywności.

Wiele lat obserwacji rynku makijażowego, współpraca z wuzażystami i pasjonatami świata makijażu skłoniły nas do stworenia marki, która odpowiada na wszelkie potrzeby artystycznego świata - tego profesjonalnego i tego napędzanego miłością do makijażu. Kochacie makijaż i czerpiecie radość z jego wykonywania. Wskazaliście nam drogę, w której od koncepcji do produktu, każdy najmniejszy element jest częścią doskonałej całości.

Ze stylu bohemy zaczerpnęliśmy radość tworzenia, naturalność, lekkość i delikatność.

pędzle na materiale
pędzle na żółtym tle

Stworzyliśmy produkty, dzięki którym wyrazicie swój niepowtarzalny styl, które staną się uosobieniem Waszej wyjątkowości, dadzą radość tworzenia i pozwolą rozwinąć artystyczne skrzydła. Jesteśmy dla Was i tworzymy produkty pod Wasze potrzeby

Z miłości do piękna. Z miłości do pasji. Z radości tworzenia Boho Beauty

separator

Twórz swój niepowtarzalny styl i wyraź go za pomocą kolorów. Nasze pędzle pozwolą Ci wynieść Twój talent i pasję na wyżyny. Baw się makijażem. Baw się kolorami - pokochaj Boho Beauty!

Co nas wyróżnia

grafika Inpisracja

To ona jest motorem napędowym wszystkich działań twórczych. Za pomocą naszych produktów chcemy zainspirować Cię do tworzenia. BOHO BEAUTY - od inspiracji do wizualizacji.

grafika Pasja

BOHO BEAUTY, to ukłon w kierunku tego, co kochasz. CO wypełnia Twoją kreatywną przestrzeń. Ty żyjesz pasją, my dbamy o to, byś mógł ją realizować.

grafika Kreatywność

Kreatywność, to skrzydła artysty. Rozwiń je z BOHO BEAUTY. Nasze najwyższej jakości akcesoria pozwolą Ci stworzyć unikalny efekt.

grafika Indywidualność

Wyrażaj siebie. Twórz wyjątkowe zestawienia. Wybieraj, komponuj. Nie pozwól narzucać sobie schematów. To Ty najlepiej wiesz, czego potrzebujesz.

grafika Oryginalność

Nie powielamy schematów. Sprzeciwiamy się monotonii. Wprowadzamy kolory tam, gdzie panowały sztywne, utarte schematy.

grafika Dostępność

Oferujemy produkty na miarę Twoich potrzeb, chęci i możliwość. Gwarantujemy jakość idącą w parze z przystępną ceną. Wybierz produkt dopasowany do Ciebie. Skrojony na maiarę.

grafika Wysoka jakość

Perfekcja wykonania i dopracowania każdego elementu pozwala nam wierzyć, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości. Potwierdzamy to dwuletnią gwarancją.

Tak o nas mówią wizażyści

Joanna Stolar

Uwielbiam gąbeczki BOHO BEAUTY za ich wspaniałą miękkość. Mini gąbeczki idealne do nakładania korektora w okolicach oczu, precyzja i elastyczność w jednym. Oprócz tego piękny wyglą! Polecam każdej wizażystce i nie tylko :)

Joanna Stolar
Agata Gaszewska

Uwielbiam gąbeczki BOHO BEAUTY za ich wspaniałą miękkość, precyzja i elastyczność w jednym. Oprócz tego piękny wygląd! Polecam każdej wizażystce i nie tylko :)

Agata Gaszewska
Katarzyna Szymczak

Uwielbiam gąbeczki BOHO BEAUTY za ich wspaniałą miękkość. Mini gąbeczki idealne do nakładania korektora w okolicach oczu, precyzja i elastyczność w jednym. Oprócz tego piękny wyglą! Polecam każdej wizażystce i nie tylko :)

Katarzyna Szymczak

Odkryj produkty Boho Beauty

SPRAWDŹ

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się do newslettera i otrzymaj 20% rabatu na swoje pierwsze zakupy!

pixel