Blog

Jak myć, przechowywać i kiedy wymieniać gąbeczki do makijażu
Już od wielu lat gąbeczki do makijażu są jednym z najbardziej powszechnie stosowanych i uznanych narzędzi do makijażu, zarówno przez profesjonalnych wizażystów, jak i pasjonatów makijażu. Co takiego jest w gąbeczce, która wydaje się dość prosta, że stała się tak ważna w świecie makijażu? Dowiedz się jak najlepiej wykorzystać potencjał gąbeczek BohoBeauty i jak o nie dbać, żeby mogły służyć Ci jak najdłużej. 
Czytaj więcej
Jak dbać o pędzle Boho Beauty
Pędzle to nieodłączny element każdego makijażu. Niestety, narażone są na wiele niekorzystnych czynników zewnętrznych – mimo, że nie wchłaniają kosmetyków w takim stopniu, jak na przykład gąbki do makijażu, osadza się na nich nadmiar sebum, naskórek lub po prostu kurz. Dowiedz się, jak dbać o pędzle, aby służyły Ci jak najdłużej oraz by uniknąć nieprzyjemnych problemów z cerą.
Czytaj więcej
Delikatny makijaż walentynkowy

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami! Niezależnie od tego, czy obchodzisz to święto i wybierasz się na randkę z ukochanym, czy może spotykasz się z przyjaciółkami, rozświetlony, kobiecy i romantyczny makijaż w odcieniach różu i złota sprawdzi się idealnie na każdą okazję.

Czytaj więcej

Cześć!

Cieszymy się, że jesteś w Boho Beauty! Prawdopodobnie, podobnie jak my, jesteś wielkim zwolennikiem pięknie wykonanego makijażu. Wiedząc, jak ważny jest perfekcyjny wygląd, przygotowaliśmy kolekcje pędzli do makijażu specjalnie dla Ciebie.

Czytaj więcej

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się do newslettera i otrzymaj 20% rabatu na swoje pierwsze zakupy!

pixel